Jak zarabiać przez Internet na autopilocie?

Praca w zaciszu domowym!

Jak używając kosmetyków, zarabiać pieniądze?

Dwa największe trendy dzisiejszych czasów.

BIZNES INTERNETOWY I URODA

 

 
W tym opracowaniu chcę Ci pokazać, jak połączyć dwa największe trendy dzisiejszych czasów.

Biznes internetowy i urodę.

Pod pojęciem urody kryją się kosmetyki, pielęgnacja cery i całego ciała, makijaże i zapachy, które są hitem każdego biznesu kosmetycznego.

W tym opracowaniu dowiesz się, jak otworzyć biznes internetowy i w połączeniu z kosmetykami odnieś sukces. Będziemy mówić o biznesie na długie lata.

Jak byś się czuł, gdybyś otrzymał dostęp do systemu internetowego, który działa na autopilocie i wymagał od Ciebie wykonywania jedynie kilku prostych działań?

Wyobraź sobie taki scenariusz:

Masz swój biznes internetowy oparty na kosmetykach, ale nie musisz już biegać od jednego znajomego do drugiego i opowiadać im o biznesie, nie musisz wysyłać spamu z nadzieją, że ktoś to przeczyta, nie musisz nikogo o nic prosić.

Nie musisz tracić pieniędzy na reklamy, na otwieranie sklepów internetowych, na ogłoszenia.

Czy podoba Ci się taka sytuacja?

Biznes internetowy i uroda dla kobiet

  • W dzisiejszych czasach prawie każdy ma dostęp do Internetu. Każdy chciałby wykorzystać Internet do zbudowania jakiegoś SWOJEGO biznesu.

kosmetyki Oriflame

  • Każdy używa kosmetyków. Nawet, jeśli jest to tylko mydło, szampon do włosów, czy pasta do zębów. Każdy szuka produktów kosmetycznych, które mają dobrą jakość i przystępną cenę.

Każdy chciałby, ale prawie nikt nie wie, jak to zrobić. Prawda?

Doceniam Twoje obawy że takich ofert jest pełno w Internecie, ale co, jeśli powiedziałbym Ci, że ważny jest odpowiedni SYSTEM, odpowiednia firma, która nie zwinie się z rynku za pół roku i ważny jest dobry produkt, którego nie będziesz się wstydzić.

I ja to mam.

Doceniam w tym miejscu Twoje wahanie, ale co by się wydarzyło, gdybyś poprzez ten System zarabiał kilka tysięcy zł miesięcznie. Bez wysiłku, w zaciszu swojego domu.

Co by się wydarzyło, gdyby to inni prosili Cie o współpracę z Tobą?

Zainteresowany?

Odkryłam jakiś czas temu, że mało kto rozumie marketing internetowy i marketing sieciowy.

Co byłoby, gdym Ci powiedziała, że połączyłam z sukcesem te dwa marketingi i stworzyłam przełomowy System działający w większości na autopilocie?

Załóżmy, że działasz w tym Systemie, bo tego chcesz i zarabiasz coraz większe pieniądze, bez specjalnego wysiłku. Jak byś się wtedy czuł?

Ale przejdźmy do szczegółów.

  • Od 25 lat współpracuję z firmą Oriflame i mam do niej pełne zaufanie.
  • Od kilku lat interesuję się marketingiem internetowym.

Aż się prosi, żeby coś z tym zrobić.

No i zrobiłam.

Przedstawiam Ci najnowszy 

System Ori-Biznes+ 2

Działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodni.

I będę zaszczycona, gdy będę mogła Ci pokazać, jak możesz z niego skorzystać.

Potrzebujesz jedynie wykonać 3 proste kroki.

Jakie to kroki? Dowiesz się po wypełnieniu poniższego formularza.
I to wszystko, co masz zrobić.

Będziemy pracować w branży kosmetycznej. Tematem głównym będzie URODA. Twoja i Twojej rodziny.

To będzie Marketing Internetowy połączony z Marketingiem Sieciowym (MLM).

Marketing Sieciowy i Uroda

Wszyscy chcą wyglądać pięknie, żyć zdrowo i jeszcze zarabiać dobre pieniądze.

Wszyscy szukają ciekawych i skutecznych rozwiązań. A Ty im to dasz.

Dasz im 25 lat naszego doświadczenia w zakresie biznesu sieciowego i 4 lata doświadczeń w marketingu internetowym.

I jeszcze na tym zarobisz. Duże pieniądze. Bez specjalnego wysiłku. A przy okazji poprawisz swoją urodę, zadbasz o swoją sylwetkę, poczujesz się lepiej.

Fajnie to wygląda?

A dodatkowo mam dla Ciebie prezent.

Jeśli wykonasz 2 pierwsze Kroki, trzeci Krok – dostęp do Systemu Ori-Biznes+ otrzymasz za darmo.

Chcesz poznać szczegóły? Wypełnij formularz.
Od kilku lat chciałam koniecznie wykorzystać Internet do zarabiania pieniędzy. Poświeciłam z mężem Markiem kilka lat na szukanie rozwiązań. Większość prób była nieudana.

Wszyscy obiecywali złote góry, ale tak naprawdę nabijali pieniędzmi swoja kabzę. A jeżeli już coś zaczynało się dziać, to firma zamykała swoja działalność.

Programy partnerskie, tak popularne w biznesie internetowym, szybko się wypalały i tak zwane guru internetowe szukało kolejnej firmy, puszczało pomysł do swojej listy mailingowej, zarabiało kolejne pieniądze i… wszystko powtarzało się kolejny raz.

Znasz to?

Straciliśmy masę kasy na kursy, poradniki i masę czasu.

Ale w sumie to wszystko zaprowadziło mnie tutaj, gdzie jestem teraz. Z perspektywy czasu – warto było.

Dzisiaj wiem, że ważny jest odpowiedni system i odpowiednia firma, która nie zwinie się z rynku za pół roku. Ważny jest dobry produkt, którego nie będę się wstydzić.

Wybrałam marketing internetowy i kosmetyki.

Nic nie ryzykujesz. W każdej chwili możesz przerwać Program lub go odpowiednio zmodyfikować.

W Oriflame obowiązuje system Gwarancji satysfakcji – każdy produkt możesz zwrócić bez podawania przyczyn (nawet zaczęty).

Dostaniesz dokładne wskazówki – krok po kroku – co masz zrobić każdego dnia.

To zupełnie zrozumiałe, że na tym etapie nie wierzysz w nasz Program, nie wierzysz w siebie (czy dasz radę), ale tak nawiasem mówiąc,  gdybyś mógł przez chwilę wyobrazić sobie, że zarabiasz dobre pieniądze, masz czas dla siebie i rodziny, nie masz stresów, podróżujesz na koszt firmy Oriflame, to co by Ci się najbardziej podobało? Komfort psychiczny, czy zazdrość znajomych?

Aby poznać szczegóły wypełnij formularz. Następnie wykonaj 3 proste kroki.
 

Po wypełnieniu formularza otrzymasz dostęp do szczegółowych informacji na temat naszej propozycji.

Jeśli jeszcze się wahasz, posłuchaj krótkiej historii Pawła.

„Nigdy nie mogłem trafić na dobrą pracę. Dobrą, to znaczy, na uczciwego szefa, stałą firmę, czy godne zarobki. Jeżeli już praca była ok., to nie płacili mi ZUS-u. Jeśli płacili ZUS, to firma bankrutowała po roku. Jeśli firma trwała, to zarobki były tak nędzne, że… szkoda gadać. O kolesiostwie w pracy, wykorzystywaniu zależności i innych przykrych sytuacjach, to nie wspomnę. I ten strach, że w każdej chwili mogą Cię zwolnić.

Postanowiłem otworzyć własny biznes. Biznes plan, kredyt i do dzieła. Po pół roku klapa. Niby temat dobry – usługi budowlane. Ale konkurencja, dawanie najniższych ofert, opóźnienia w zapłatach za usługi… spowodowało brak płynności finansowej. Straciłem samochód, którym spłaciłem zaciągnięty kredyt. Nie miałem już pieniędzy ani innych możliwości na drugą próbę.

Od dawna interesowałem się Internetem. Dużo czytałem, że można tutaj zarobić. Łapiąc w międzyczasie małe „fuchy” szukałem dobrego biznesu w Internecie. Wszystko wyglądało pięknie, tylko który wybrać. Wystartowałem w programie partnerskim. Początki nawet nie były złe. Budowanie listy mailingowej, szukanie kontaktów i gdy coś zaczynało drgać, firma wyniosła się z kraju. Straciłem czas i trochę kasy, bo pakiety startowe były drogie.

Tak zaczynałem jeszcze w 3 firmach internetowych.

Wszyscy mamili wielkimi perspektywami, wielka kasą, ale jak wszystko zaczynało się rozkręcać, to lider grupy wprowadzał kolejny produkt lub zmieniał firmę i wszystko trzeba było zaczynać od nowa.

I tak minęło kilkanaście lat od mojego wejścia na rynek pracy. Zaczynałem od etatu, poprzez własną firmę i ostatnie 2 lata w Internecie.

I już się poddawałem, ale znalazłem jeszcze stronę:

NajlepszeKosmetyki.eu/uroda-i-biznes

I podjąłem ostatnie wyzwanie.

Sytuacja była całkiem inna. Stała firma kosmetyczna z wieloletnią tradycją (50 lat na rynku światowym), dokładne instrukcje, co mam robić i brak opłat za pakiety startowe. Mogłem zacząć bez specjalnych inwestycji. Wreszcie zaczęło działać.

Paweł.”

Ciekawa historia.

Aby poznać szczegóły wypełnij formularz. Następnie wykonaj 3 proste kroki.

 
Po wypełnieniu formularza otrzymasz dostęp do szczegółowych informacji na temat naszej propozycji.

Czekam na Ciebie.

Do zobaczenia po drugiej stronie.

Krystyna Szajewko-Grabowska

  • tel: 601 447 183
  • E-mail: dyrektor@ori-biznes.pl

Copyright 2019 . All rights reserved.