Tusz do rzęs zmywany ciepłą wodą

Tusz do rzęs zmywany ciepłą wodą

Uwaga! To jest tusz z technologią Lash Wrap. Co to oznacza?

Jest wodoodporny a zmywa się go ciepłą wodą.

Dzięki innowacyjnej technologii tubek. Woda i inne płyny o temperaturze poniżej 39 *C nie są w stanie odkleić tubek od rzęs, dlatego nie zmyje go ani deszcz, ani woda w basenie czy morzu. Co ważne, również zwiększona wilgotność powietrza nie spowoduje osypywania się tuszu czy rozmazywania.

Pokazał się po raz pierwszy w Oriflame w bieżącym katalogu.

Tusz No Compromise zapewnia spektakularny efekt gęstych rzęs. Mocno wodoodporny, nie rozmazuje się nawet w bardzo trudnych warunkach, np. w czasie podróży lub uprawiania sportu. Innowacyjna technologia owija każdą rzęsę wodoodporną tubką, nadając wyjątkową, trwałą objętość i długość. Przy demakijażu tubki łatwo zsuwają się z rzęs pod wpływem ciepłej wody i lekkiego nacisku palców.

tusz no compromise Oriflame

CO SPRAWIA, ŻE TUSZ NO COMPROMISE JEST TAK WYJĄTKOWY?

TECHNOLOGIA LASH WRAP

Tusz No Compromise to pierwszy w ofercie Oriflame tusz z technologią Lash Wrap. Oznacza to, że tworzy małe, wodoodporne tubki wokół każdej rzęsy, dzięki czemu nie rozmazuje się ani nie kruszy. Jednocześnie demakijaż jest bardzo łatwy – do usunięcia tubek wystarczy ciepła woda. Idealny do oczu wrażliwych!

Baner Biznes Internetowy i Uroda Oriflame

JEST MOCNO WODOODPORNY

Technologia Lash Wrap nadaje tuszowi No Compromise silne właściwości wodoodporne, a jednocześnie umożliwia łatwy demakijaż przy użyciu ciepłej wody. Możesz wyczarować nim bajecznie gęste rzęsy, którym nie zaszkodzą łzy, pot, a nawet pływanie. Wymarzony tusz dla kobiet żyjących pełnią życia.

WYJĄTKOWA TRWAŁOŚĆ
Testy konsumenckie potwierdzają, że specjalna formuła tuszu No Compromise zapewnia mu 24-godzinną trwałość. To ogromna zaleta, którą doceniają kobiety pragnące, by makijaż był niezawodnie trwały!

tusz do rzęs zmywany ciepłą wodą Oriflame

JAK NAKŁADAĆ I USUWAĆ TUSZ?

Rozprowadzaj tusz od nasady rzęs po ich końcówki. Powtórz aplikację, by uzyskać efekt jeszcze grubszych i dłuższych rzęs. Tusz owija każdą rzęsę, tworząc na niej wodoodporną tubkę.

Gdy chcesz usunąć makijaż, użyj ciepłej wody i lekko przyciśnij rzęsy palcami – tubki tuszu łatwo zsuną się z rzęs.

Testy kliniczne potwierdzają, że tusz jest niezwykle wodoodporny.

Testy konsumenckie potwierdzają, że:

  • Tusz jest wyjątkowo łatwy do usunięcia ciepłą wodą – 92% kobiet potwierdza ten fakt.
  • Tusz zapewnia rzęsom spektakularną objętość i długość – 93% kobiet potwierdza ten fakt.

Polecam.

Krystyna Szajewko-Grabowska

Baner Biznes Internetowy i Uroda

Comments are closed.