Sklep internetowy Oriflame

Ostatnio powstał Sklep Internetowy Oriflame.

Internetowy sklep Oriflame (Program „Beauty Store”)  to nowe narzędzie, które umożliwi Ci w prosty sposób rozwój biznesu. Oriflame proponuje kilka sposobów zarabiania, ale sklep internetowy jest to dobra opcja na początek współpracy. Później możesz przejść do wyższych sposobów zarabiania.

Polecając ten sklep, otrzymujesz nagrodę w wysokości 20% zakupów Twoich klientów, którzy weszli w Twój wygenerowany link i dokonali jakiegokolwiek zakupu. Szczegóły w poniższym filmie.

Wyobraź sobie, że masz 50 klientów, którym poleciłaś (poleciłeś) ten sklep.

 • Każdy z nich składa zamówienie za 100 zł co 3 tygodnie. Od każdego klienta dostajesz nagrodę w wysokości 20 zł. Twój łączny bonus to 1 000 zł.
 • Dodatkowo otrzymujesz z tabeli procentowo-punktowej kolejny bonus w wysokości 300 zł. Tutaj jednak jest warunek, że musisz robić osobiste zakupy za ok. 400 zł.
 • Jak byś się czuła (czuł) gdyby Twój bonus wynosił 1 300 zł co 3 tygodnie?

Co by się stało, gdyby liczba Twoich klientów podwoiła się?

Wyobraź sobie, że masz 100 klientów, którym poleciłaś (poleciłeś) ten sklep.

 • Każdy z nich składa zamówienie za 100 zł co 3 tygodnie. Od każdego klienta dostajesz nagrodę w wysokości 20 zł. Twój łączny bonus to 2 000 zł.
 • Dodatkowo otrzymujesz z tabeli procentowo-punktowej kolejny bonus w wysokości 900 zł. Tutaj jednak jest warunek, że musisz robić osobiste zakupy za ok. 400 zł.
 • Jak byś się czuła (czuł) gdyby Twój bonus wynosił 2 900 zł co 3 tygodnie?

Co by się stało, gdyby liczba Twoich klientów podwoiła się znowu?

Wyobraź sobie, że masz 200 klientów, którym poleciłaś (poleciłeś) ten sklep.

 • Każdy z nich składa zamówienie za 100 zł co 3 tygodnie. Od każdego klienta dostajesz nagrodę w wysokości 20 zł. Twój łączny bonus to 4 000 zł.
 • Dodatkowo otrzymujesz z tabeli procentowo-punktowej kolejny bonus w wysokości 3 000 zł. Tutaj jednak jest warunek, że musisz robić osobiste zakupy za ok. 400 zł.
 • Jak byś się czuła (czuł) gdyby Twój bonus wynosił 7 000 zł co 3 tygodnie?

Czy nie wygląda to pięknie?

Rozumiem Twoje obawy, ale co, jeśli powiedzielibyśmy Ci, jak to robić? Zresztą cała praca polega na udostępnianiu Twojego linku. Możesz to robić wszędzie: na Facebooku, mailem,  sms-em, osobiście…

Osoba, która zrobi zakupy z tego linku

NIE MUSI ZOSTAWAĆ KONSULTANTEM!

Jak działać wykorzystując link do sklepu dowiesz się z poniższego filmu. To recepta na sukces!

Jak dowiadujesz się z powyższego filmu możesz oferować 3 linki:

 

Zawsze na końcu linku jest Twój numer członkowski w Oriflame.

Zauważyliśmy, że zainteresowanie tym sklepem jest bardzo duże, dlatego postanowiliśmy poinformować Cię o tym. Jest to coś absolutnie nowego w Oriflame i być może uszło to Twojej uwadze. Każdy klient, który zrobi zakupy z Twojego linku jest przypisany do Ciebie NA STAŁE! To znaczy, że jeśli zrobi zakupy za pół roku, Ty też otrzymasz nagrodę.

Współpracujemy z Oriflame od 1992 roku i cały czas z przyjemnością używamy te kosmetyki. Od kilku lat zajmujemy się zdrowym odżywianiem i wykorzystujemy produkty Wellness by Oriflame. Dzięki temu wyglądamy dobrze, a poprzez zdrowe odżywianie pozbyliśmy się wielu (!) chorób, które już nas dopadały. Dzielimy się chętnie naszym doświadczeniem z osobami, które tego potrzebują. Efekty ciągle przerastają nasze oczekiwania.

Dotychczas zarabialiśmy na sprzedaży i budowie grupy, ale sklep internetowy stwarza i dla nas nowe możliwości. Z wielkim entuzjazmem przyjęliśmy wiadomość o otwarciu sklepu Oriflame on-line.

Jak możesz wykorzystać ten Program?

 • Na początek zarejestruj się w Klubie Oriflame aby uzyskać link polecający do sklepu. ZAPIS TUTAJ. Jeśli jesteś już w Oriflame, to nie musisz tego robić.
 • Później musisz wygenerować (uaktywnić) swój link do Sklepu Oriflame. Instrukcja poniżej w filmie.
 • Link ten umieszczasz na portalach społecznościowych, na stronach, wysyłasz mailem, podajesz w ogłoszeniach… Możesz go umieszczać na katalogu, ulotkach i rozdawać je znajomym i w miejscach publicznych.

Osoba, która zrobi zakupy z tego linku

NIE MUSI ZOSTAWAĆ KONSULTANTEM!

 • Osoba, która wejdzie na podany przez Ciebie link i zrobi zakupy z katalogu, otrzyma produkty bezpośrednio z Oriflame. Zapłaci za nie i otrzyma kolejny katalog. Odbiór kosmetyków przez Twojego klienta może nastąpić poprzez wybór adresu domowego, paczkomatu, kiosku Ruchu.
 • Ty otrzymasz od Oriflame bonus w wysokości 20% zakupów Twojego klienta. Jeżeli Twoi klienci zakupią w Sklepie Internetowym Oriflame produkty na kwotę np. 1000 zł, Ty otrzymasz od Oriflame bonus – 200 zł.

Jak skonfigurować link do sklepu Oriflame dowiesz się z poniższego filmu.

W razie pytań kontaktuj się z nami.

Krystyna Szajewko-Grabowska i Marek Grabowska

 • Tel: 601 447 183 lub 500 184 073
 • E-mail: dyrektor@ori-biznes.pl