Seria Optimals Age Revive Oriflame

Seria Optimals Age Revive Oriflame

Oriflame od ponad 50 lat czerpie nieustannie inspiracje ze szwedzkiej natury. Nowa seria Optimals wzbogaciła się o nową linię przeciwstarzeniową – Age Revive. Zawiera ona unikalne mieszanki naturalnych szwedzkich składników, które zwalczają wiele oznak starzenia się skóry.

Jest to typowa pielęgnacja cery inspirowana szwedzką naturą

Jak mówi ekspert Oriflame w dziedzinie pielęgnacji cery – Malina Galeadi: „tworzenie kosmetyków inspirowanych naturą i szacunkiem do niej to część naszego dziedzictwa”. Od wielu dziesięcioleci Oriflame poszerza swoją wiedzę o naturalnych składnikach i ich cennym wpływie na pielęgnację naszej cery. W nowej serii Age Revive dobrane mieszanki roślin odpowiadają na konkretne potrzeby skóry.

składniki serum Optimals Age Revive Oriflame

Wiele najbardziej odpornych gatunków roślin na świecie rośnie właśnie w Szwecji. Są one narażone na działanie ostrego północnego klimatu, znoszą zmiany temperatur od -20°C zimą do +30°C latem. Przetrwanie w tych ekstremalnych warunkach nie jest łatwe. Spadek temperatury poniżej zera sprawia, że rośliny muszą znaleźć sposób na zachowanie składników odżywczych. Dlatego zawierają one wiele antyoksydantów, witamin i olejków eterycznych. Wszystkie te składniki zawarte są w ekstraktach w nowej serii Optimals. 

Składniki mleczka Optimals Age Revive Oriflame

Zadaniem kosmetyków Age Revive jest dostarczenie skórze prostego i jednocześnie efektywnego i kompleksowego rozwiązania przeciwstarzeniowego. Oriflame stworzyło linię kosmetyków, które zwalczają wiele oznak starzenia się. Każdy z produktów Age Revive odpowiada na inne z tych oznak i na inne potrzeby skóry. Dlatego tak ważne jest jednoczesne stosowanie wszystkich kosmetyków z tej linii.

Baner Biznes Internetowy i Uroda

Mleczko i tonik usuwają ze skóry zanieczyszczenia co wieczór i martwy naskórek co rano.

Optimals Age Revive Oriflame mleczko

Optimals Age Revive Oriflame tonik

Krem pod oczy zwiększa mikrocyrkulację, aby zminimalizować cienie pod oczami i zmarszczki.

Optimals Age Revive Oriflame krem pod oczy

Serum zapewnia cerze pierwszy poziom nawilżenia. Zawiera kwas hialuronowy, który pomaga zatrzymać w skórze wodę, kwas ten to naturalny składnik w naszym organizmie.

Optimals Age Revive Oriflame serum

Krem na dzień zawiera aktywny składnik ujędrniający, który zwalcza linie mimiczne i zmarszczki oraz składnik zapobiegający gromadzeniu się w skórze zanieczyszczeń, który pomaga chronić skórę w ciągu dnia.

 

Krem na dziń Optimals Age Revive Oriflame

Krem na noc odżywia i regeneruje skórę podczas snu.

Optimals Age Revive Oriflame krem na noc

Jak podane jest wyżej, ważne jest stosowanie wszystkich kosmetyków z tej linii. Składa się na to pełny, prosty rytuał pielęgnacji cery.

Oto on – 4 proste kroki:

  1. Przetrzyj twarz wacikiem z mleczkiem i następnie zastosuj tonik. Omijaj okolice oczu. Powtarzaj czynność, aż wacik będzie czysty.
  2. Rozprowadź krem pod oczy od ich wewnętrznego kącika ku zewnętrznemu. Krem pod oczy ma kulkowy aplikator. Wystarczy delikatnie nacisnąć tubkę i odpowiednia ilość kremu łatwo aplikuje się na okolice oka, oczywiście unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. 
  3. Na oczyszczoną cerę zastosuj teraz serum. Rozprowadź go delikatnie palcami. Omijaj okolice oczu.
  4. Po serum nałóż krem na dzień rano, a krem na noc wieczorem. Również omijaj okolice oczu.

Oprócz wielu niezbędnych składników zawartych w kosmetykach do pielęgnacji cery, linia Age Revive zawiera mieszankę 11 naturalnych składników pochodzących ze Szwecji: brzoza srebrna, czerwona porzeczka, rokitnik, olej lniany, czarna jagoda, kasztanowiec, czarna porzeczka, malina, jałowiec, owies i koniczyna czerwona. Składniki te zostały dobrane w unikalne dla każdego kosmetyku Age Revive mieszanki. Niektóre z nich mają właściwości odżywcze i nawilżające, inne zwalczają główne oznaki starzenia się, takie jak zmarszczki, przebarwienia i ziemisty odcień cery. 

Nic, tylko używać. Prawda?

 

Krystyna Szajewko-Grabowska

Baner Biznes Internetowy i Uroda Oriflame

 

Comments are closed.