Program Oriflame dla Ciebie

Program Oriflame dla Ciebie

Aby zdobyć kolekcję UPTOWN CHIC masz na to 2 sposoby. Kolekcja jest bardzo szeroka i warto pokusić się na jej zdobycie. Każdy element kolekcji łączy prostotę designu z ponadczasową elegancją i nowoczesnym wyglądem. 

Pierwszy sposób zdobycia tej kolekcji, to Program Witamy Oriflame, a drugi, to Program Zapraszaj. Możesz skorzystać z obu. Program obowiązuje w trakcie trwania katalogu 2 i 3. Katalog 2 trwa od 16 stycznia do 5 lutego. Katalog 3 trwa od 6 do 26 lutego.

Nim przejdziemy do szczegółów obejrzy krótki film.

Zaczniemy od Programu Witamy.

Skierowany jest on do nowych członków Klubu Oriflame. Jest to w pewnym sensie zachęta, abyś wstąpiła (lub wstąpił – masz piękne prezenty dla swojej partnerki) do Klubu Oriflame. Co masz zrobić? Masz przed sobą 3 kroki.

Krok 1. Twój pierwszy katalog.

Rejestrujesz się w Klubie Oriflame. TUTAJ MASZ REJESTRACJĘ.

Robisz swoje pierwsze zamówienie. Za jakiekolwiek zamówienie (nawet za np. 5 zł) otrzymujesz w prezencie luksusowy tusz do rzęs Giordani Gold Incredible Length!

tusz Oriflame

Za zamówienie w katalogu 2 lub 3 (od 16 stycznia do 26 lutego) o wartości co najmniej 50 punktów PP (ok. 200 zł) otrzymujesz Puder w kulkach Giordani Gold za jedyne 4,90 zł! Nagrodę otrzymujesz przy pierwszym zamówieniu w następnym katalogu.

puder Giordani Gold Oriflame

Krok 2. Twój drugi katalog.

Jeśli do Oriflame wstępujesz w katalogu 2, to Krok 2 dotyczy katalogu 3. Jeśli do Oriflame wstępujesz w katalogu 3, to Krok 2 dotyczy katalogu 4.

Za zamówienie o wartości co najmniej 50 PP w swoim następnym katalogu (3 lub 4) otrzymujesz Portfel Uptown Chic za jedyne 4,90 zł! Jest to pierwszy element z kolekcji UPTOWN CHIC.

Program Witamy oriflame etap 2

Krok 3. Twój trzeci katalog.

Jeśli do Oriflame wstępujesz w katalogu 2, to Krok  dotyczy katalogu 4. Jeśli do Oriflame wstępujesz w katalogu 3, to Krok 2 dotyczy katalogu 5.

Za zamówienie o wartości co najmniej 50 PP w swoim kolejnym katalogu (4 lub 5) otrzymujesz Torbę Uptown Chic za jedyne 4,90 zł! Jest to drugi element z kolekcji UPTOWN CHIC.

 Program Witamy Oriflame etap 3

Ale to nie wszystko!

Kolekcja UPTOWN CHIC jest bogata.

cała kolekcja Programu Zapraszaj Oriflame

Aby zdobyć pozostałe elementy kolekcji skorzystaj z

Programu Zapraszaj

Wszystko jest widoczne na powyższym zdjęciu.

Jeśli w katalogu 2 zaprosisz do Klubu Oriflame 3 osoby i złożą one zamówienie na co najmniej 50 PP, to Ty otrzymasz zestaw widoczny po lewej stronie. Dotyczy to dwóch elementów: Torby Uptown Chic i Kuferka kosmetycznego Uptown Chic. Portfel otrzymasz za czwartą osobę.

Podobnie jest w katalogu 3. Jeśli w katalogu 3 zaprosisz do Klubu Oriflame 3 osoby i złożą one zamówienie na co najmniej 50 PP, to Ty otrzymasz zestaw widoczny po prawej stronie. Dotyczy to dwóch elementów: Torby Podróżnej Uptown Chic i Kopertówki Uptown Chic. Portfel otrzymasz za czwartą osobę.

Dodatkowo!

Za każdą osobę, którą zapiszesz do Klubu Oriflame w katalogu 2 lub 3 otrzymujesz gratis luksusowy tusz do rzęs Giordani Gold Incredible Length!

nagroda w Oriflame

Masz więc przed sobą wiele możliwości.

Jeżeli jesteś już w Oriflame przed katalogiem 2/2018, to skorzystaj z Programu Zapraszaj.

Jeżeli nie wiesz, jak zaprosić koleżankę lub kolegę do Klubu Oriflame, to skontaktuj się z nami.

Jeżeli nie jesteś jeszcze w Oriflame, to niezwłocznie zapisz się do Klubu Oriflame, korzystając z tego przycisku:

przycisk zapisy do OriflamePo zapisaniu się do Oriflame, możesz od razu zapraszać swoich znajomych lub korzystać z naszych Programów internetowych:

System Ori-Biznes+ 2

LUB

System Net-Life+

W Oriflame nie musisz robić wielkich zamówień. Oczywiście jeśli chcesz zdobyć nagrody, to trzeba spełnić wyżej wymienione warunki. Ale jeśli wejdziesz do Klubu Oriflame i zrobisz jakiekolwiek zamówienie, otrzymasz tusz do rzęs gratis. Za każdą osobę, którą zaprosisz do Oriflame, otrzymasz również ten tusz.

I to tyle.

Życzymy powodzenia.

Krystyna Szajewko-Grabowska i Marek Grabowski

Comments are closed.