Nowa Era w pielęgnacji w Oriflame

Nowa Era w pielęgnacji w Oriflame

Nadchodzi Nowa Era w pielęgnacji cery w Oriflame. To kosmetyki NovAge.

NovAge oznacza Nowy Wiek (Nową Erę) w pielęgnacji przeciwstarzeniowej.

Nov Age to Kompleksowe rozwiązanie przeciwdziałające starzeniu się skóry.

 

 

Czy wiesz, jak duża jest nasza skóra? Z powierzchnią dwóch metrów kwadratowych, to największy nasz organ i jeden z najważniejszych.

Dbanie o swoją skórę od wczesnych lat to realna inwestycja i determinuje, jak będziemy wyglądać w przyszłości.

Jest mit, ze to DNA decyduje o wyglądzie naszej skóry. Najnowsze badania naukowe pokazują, że genetyka odgrywa niewielką rolę w starzeniu się naszej skóry w porównaniu z zewnętrznymi czynnikami, w tym nr 1 przyśpieszającym starzenie się – ekspozycji słonecznej.

Zawsze jest czas na poprawę! Możemy wpłynąć  w 80% na wygląd naszej skory! 

Starzenie się jest naturalnym procesem, który zachodzi z czasem i nie możemy zatrzymać czasu, ale możemy zmniejszyć widoczność zmian poprzez pielęgnacją cery.

I dlatego powstały kosmetyki NovAge.

Kosmetyki Oriflame NovAgeOriflame stworzyła markę, na którą składają się poszczególne gamy zaawansowanych produktów, będących innowacyjną odpowiedzią na potrzeby skóry .

NovAge jest stworzona dla perfekcjonistki, która dba o siebie i swoją skórę, oczekuje pielęgnacji najwyższej jakości i przyjemności sensorycznej, skutecznych rezultatów przeciwzmarszczkowych.

NovAge powstało w oparciu o wyniki unikalnego i kompleksowego badania Age Reflect, podczas którego zidentyfikowano 12 oznak starzenia się skóry. 12 oznak kluczowych dla naszego wyglądu i sprawiających, że wyglądamy na więcej lat niż mamy.

NovAge opiera się o wysoce wyspecjalizowane technologie ukierunkowane na te oznaki, w połączeniu z roślinnymi komórkami macierzystymi. Rezultaty działania tych technologii zostały klinicznie potwierdzone dla wszystkich gam.

Wkrótce dalsze szczegóły. Kosmetyki NovAge sprzedawane będą w zestawach od katalogu 6. Kupno pojedynczych egzemplarzy będzie bardzo kosztowne. Taniej będzie w zestawach.

Krystyna Szajewko-Grabowska i Marek Grabowski

Comments are closed.