Mleczko oczyszczające EcoBeauty

Mleczko oczyszczające EcoBeauty

Pierwszym krokiem w proponowanym przez Oriflame rytuale pielęgnacji cery jest oczyszczanie i tonizacja. Oczyszczanie (pierwszy etap) ma za zadanie zmycie makijażu, martwych komórek skóry i innych zanieczyszczeń oraz lekko nawilżyć skórę, odżywić i przygotować do następnego etapu, którym jest Tonizacja.

Kremowe mleczko z nowej, naturalnej serii Eco Beauty zawiera 99% naturalnych składników. Produkt ten jest na tyle łagodny, że można go stosować do przemywania okolic oczu. Mleczko dedykowane jest do wszystkich rodzajów cery.

Mleczko oczyszczające Eco Beauty zawiera cudowny duet organicznej wody bławatkowej i organicznego olejku z ziaren słonecznika, który zapewnia idealne oczyszczenie skóry. Doskonale usuwa makijaż oraz inne zanieczyszczenia, jednocześnie działając na skórę ochronnie i zmiękczająco.

Mleczko nie zawiera parabenów i posiada certyfikat EcoCert Organic.  

Organiczna woda bławatkowa wyróżnia się dobroczynnymi właściwościami pielęgnacyjnymi: pomaga chronić skórę dzięki zawartości antyoksydantów, nawilża ją dzięki roślinnym cukrom, a także doskonale regeneruje dzięki składnikom mineralnym. Cenny wyciąg z bławatka pozyskiwany jest metodą destylacji parowej, która sprawia, że roślina otwiera się i uwalnia wszystkie swoje dobroczynne właściwości. 

Olejek z ziaren słonecznika jest z kolei bogaty w kwasy tłuszczowe, przez co doskonale odżywia skórę, pielęgnując ją już w trakcie oczyszczania.

Witamina E dodatkowo zapewnia ochronę antyoksydacyjną, a gliceryna działa nawilżająco i łagodząco, chroniąc jednocześnie skórę przed czynnikami zewnętrznymi.

Mleczko łatwo się aplikuje, gdyż pojemnik posiada pompkę, która jednocześnie zabezpiecza przed dostawaniem się powietrza do środka buteleczki.

Mleczko, jak i pozostałe kosmetyki EcoBeauty, jest produkowane we francuskiej fabryce Oriflame.

Cena mleczka w katalogu 13 (bez promocji) wynosi: 39,90 zł.

Chcesz kupić taniej o 20%? Wiesz co zrobić.

Drugim etapem (w ramach pierwszego kroku) w rytuale pielęgnacyjnym Oriflame jest Tonizacja. Poczytaj o toniku EcoBeauty.

 

Krysia Szajewko-Grabowska i Marek Grabowski

Comments are closed.